Producenci
Monitor AG Neovo HX-32 (31,5"; TFT; FullHD 1920x1080; DisplayPort, HDMI, VGA; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 105 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 451 mm |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Waga produktu | 16,5 kg |
| Szerokość produktu | 757 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
| Głębokość opakowania | 249 mm |
| Wysokość opakowania | 624 mm |
| Szerokość opakowania | 870 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny VGA |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i 576i 720p 1080i 1080p |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Rozmiar plamki | 0,3637 x 0,3637 mm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 1024 x 576 (WSVGA) 1280 x 720 (HD 720) 854 x 480 (WVGA) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 75 kHz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80,01 cm |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 75 Hz |
| Technologia wyświetlacza | MVA, LED |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Port USB | Nie |
| Złącze RS232 | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port DVI | Tak |
| Ilość portów DVI-D | 2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Zespolony sygnał wizji | 1 |
| Wejścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wejście S-Video | Tak |
| Porty wejściowe RS-232 | 1 |
| Wyjście S-Video | 1 |
| Wyjścia BNC | 2 |
| Porty wyjściowe RS-232 | 1 |
| System komputerowy | |
| System komputerowy | Nie |