Producenci
Monitor AG Neovo L-W27E Black (27"; TFT; FullHD 1920x1080; DisplayPort, HDMI, VGA; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 40 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 5,5 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 438,7 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 642 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 210 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 141 mm |
| Szerokość opakowania | 723 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,8 kg |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Stojak dołączony | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny VGA Audio (3.5mm) |
| Wyświetlacz | |
| Typ podświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Typ matrycy | TFT |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 3 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 83 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 56 - 76 Hz |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 30000000:1 |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kąt widzenia w poziomie | 170° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m2 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 160° |
| Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ergonomia | |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -4 - 18° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Opcja regulacji wysokości | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ ekranu | LCD |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |