Producenci
Monitor AG Neovo RX-32 (31,5"; TFT; FullHD 1920x1080; DisplayPort, HDMI, VGA; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór mocy | 85 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Waga produktu | 16,5 kg |
| Szerokość produktu | 757 mm |
| Wysokość produktu | 451 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 249 mm |
| Wysokość opakowania | 624 mm |
| Szerokość opakowania | 870 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny VGA |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Rozmiar plamki | 0,3637 x 0,3637 mm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Technologia wyświetlacza | MVA, LED |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6,5 ms |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wejścia VGA (D-Sub) | 2 |
| Port USB | Nie |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) | 1 |
| Port DVI | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 2 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zespolony sygnał wizji | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Wejście S-Video | Tak |
| System komputerowy | |
| System komputerowy | Nie |