Producenci
Monitor AG Neovo SX-17E (17"; TFT; 1280x1024; VGA; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Stand-by |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 398 mm |
| Szerokość produktu | 409 mm |
| Waga produktu | 6,7 kg |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wyświetlacz | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | Brak danych |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 px |
| Przekątna ekranu | 17" |