Producenci
Monitor AG Neovo do pracy ciągłej 24/7 PM-43 (43"; IPS/PLS; FullHD 1920x1080; HDMI, VGA; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość ramki (bok) | 1,19 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,49 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 400 x 400 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,19 cm |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 132 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 968 mm |
| Waga produktu | 8,7 kg |
| Wysokość produktu | 559 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 159 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,2 kg |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Wysokość opakowania | 696 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny VGA RS-232 |
| Wyświetlacz | |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31 - 92 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 85 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | VA, LED |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Typ HD | Full HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 3 ms |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Port podczerwieni | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty wejściowe RS-232 | 1 |
| Porty wyjściowe RS-232 | 1 |
| System komputerowy | |
| System komputerowy | Nie |