Producenci
Monitor AG Neovo praca ciągła 24/7 PM-65P - new (65"; MVA; FullHD 1920x1080; DisplayPort, HDMI, VGA; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| USB Formaty odtwarzania wideo | Y |
| Efekt mozaiki | 10 x 10 |
| USB odtwarzanie obrazu | Y |
| USB playback | Tak |
| Gniazdo OPS | 1 |
| Formaty odtwarzania audio USB | Y |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Konstrukcja | |
| Szerokość ramki (bok) | 1,39 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,39 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,49 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór mocy | 160 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Wysokość produktu | 835 mm |
| Szerokość produktu | 1459 mm |
| Waga produktu | 24,8 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Roboczogodziny (godziny / dni) | 16/7 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 280 mm |
| Wysokość opakowania | 1078 mm |
| Szerokość opakowania | 1655 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 39,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | VGA RS-232 Prąd przemienny |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 85 Hz |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31 - 92 kHz |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) | 1 |
| Wejście DisplayPort | 1 |
| Port podczerwieni | Tak |
| Wejścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wyjście DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Tak |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów DVI-I | 1 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Porty wyjścia DVI | 1 |
| Wejścia BNC | 1 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Porty wejściowe RS-232 | 1 |
| Funkcja kalendarza | Tak |
| Porty wejścia DVI | 1 |
| Porty wyjściowe RS-232 | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| System komputerowy | |
| System komputerowy | Nie |