Producenci
Monitor AOC 15,6" 16T2 Touch MicroHDMI 2xUSB Type-C głośniki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | T-line |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Touch | Tak |
| Wielkość plamki | 0.1790 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.0 ms |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 700 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego | |
| Częstotliwość odchylania poziomego | |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Normy spełniane przez monitor | CE FCC EAC RoHS REACH |
| Złącza zewn. | Micro HDMI USB Type-C x2 Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 1W |
| Głośniki | Tak |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 16.00 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB Type-C to C/A m, Smart Cover |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 363,4 x x229,8 x 9,9 |
| Waga z podstawą (kg) | 0.99 |
| Informacje dodatkowe | Powersource: 100 - 240 V 50/60 Hz Smart cover support tilt |