Producenci
Monitor AOC 18,5" E970SWN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,14 W |
| Tryb wyłączenia | 0,08 W |
| Pobór mocy | 10,52 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 437,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 271,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 271,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 4,8 cm |
| Waga (z podstawą) | 2,15 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 27,3 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 43,7 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Dane opakowania | |
| Przewody | VGA Prąd przemienny |
| Wysokość opakowania | 345 mm |
| Szerokość opakowania | 490 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 102 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,8 kg |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla VGA | 1,8 m |
| Stojak dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 200 cd/m2 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 65° |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 76 Hz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 41 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 700:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 23 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ ekranu | TN |
| Przekątna ekranu | 18,5" |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Typ HD | WXGA |
| Kąt widzenia w poziomie | 90° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1366 x 768 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 80 kHz |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Rozmiar plamki | 0,3 x 0,3 mm |
| Częstotliwość pikseli | 85,5 Mhz |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna Rosyjski Japońska koreańska Angielski Portugalski Hiszpański Fiński Niemiecki Czeska Holenderski Chińska uproszczona Włoski Szwedzki Francuska Polski |
| Diody LED | Zasilanie |
| Obrotowe | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Oś obrotu | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 15° |
| Opcja regulacji wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDCP | Nie |
| Port DVI | Nie |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100% |
| Długość kabla zasilającego | 1,2 m |
| Typ grubości ramki | Normalny |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS ENERGY STAR EPEAT Silver |