Producenci
Monitor AOC 23,8" 24B2XDM VGA DVI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR Nie |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 170,9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 418,4 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 320,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,7 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 37,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,5 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,7 kg |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 492 mm |
| Szerokość opakowania | 614 mm |
| Głębokość opakowania | 131 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Stojak dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Format obrazu | 4:3 16:9 |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Typ HD | Full HD |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Typ matrycy | VA |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna Rosyjski Japońska koreańska Hiszpański SER Fiński Niemiecki Czeski Holenderski Angielski Portugalski Francuska Polski Chińska uproszczona Włoski |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| OSD | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Port DVI | Tak |
| Wejście audio | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100% |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy