Producenci
Monitor AOC 23,8" 24G2ZE/BK 2xHDMI 2xDP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny/Czerwony |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor nóżek | Czerwony Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Moc | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 436917 |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 22 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 22 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 25 W |
| Roczne zużycie energii | 32 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 322 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,42 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 49 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,95 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 227,4 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 439,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,2 mm |
| Wydajność | |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync | 48 - 240 Hz |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Dane opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 184 mm |
| Szerokość opakowania | 605 mm |
| Wysokość opakowania | 492 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Przewody | DisplayPort HDMI |
| Wyświetlacz | |
| Głębia kolorów | 6 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 105% |
| Częstotliwość skanowania w poziomie | 30 - 280 KHz, 48 - 240 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Pokrycie Adobe RGB | 78% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 75% |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m2 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 170° |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kąt widzenia (pionowy) | 160° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 280 kHz |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 280 kHz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Ergonomia | |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki Czeski Holenderski Angielski Portugalski Turecka Fiński Chińska uproszczona Włoski Chińska tradycyjna Rosyjski Chorwacki Szwedzki Japońska koreańska Ukraińska Francuska Polski Hiszpański |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Oś obrotu | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Port DVI | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Teksturowany |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100% |
| Efekty świetlne | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy