Producenci
Monitor AOC 23,8" 24V5CE/BK HDMI USB-C 3.2 głośniki 3Wx2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | V-Line |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0.3110 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.0 ms |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego | |
| Częstotliwość odchylania poziomego | |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Złącza zewn. | HDMI USB 3.2 Type-C Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -3° / +21° |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 118% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 28.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 539.34(H)x428.79(W) x185(D) |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 539.34(H)x318.59(W) x45.3(D) |
| Waga z podstawą (kg) | 6.96 |
| Informacje dodatkowe | Low blue light Adaptive Sync Kensington |