Producenci
Monitor AOC 24,5" AGON AG254FG 2xHDMI DP 4xUSB 3.0 głośniki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | AGON |
| Przekątna ekranu | 24.50 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Touch | Nie |
| Czas reakcji matrycy | 1.0 ms |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny | 0 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 360 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego | HDMI 2.0: 48-240Hz; DP1.4: 1-360Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | HDMI 2.0: 30-280kHz; DP1.4: 30-400kHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.0 x 4 Wejście mikrofonu Wejście audio PC Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP | Nie |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -3° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 73% (CIE 1931) 76% (Adobe RGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 38.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Ciemnoczerwony (Dark red) |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI 1,8 m, kabel DisplayPort 1,8 m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 556,6 x (398.8~528.8) x 308.1 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 556,6 x 332.9 x 72.4 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.36 |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1 Antyrefleksyjny Low blue light |