Producenci
Monitor AOC 24G2U5/BK (23,8"; IPS; FullHD 1920x1080; DisplayPort, HDMI; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Nie |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 374,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 227,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,95 kg |
| Waga (z podstawą) | 4,25 kg |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync | 48 - 144 Hz |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,2 kg |
| Szerokość opakowania | 605 mm |
| Wysokość opakowania | 492 mm |
| Przewody | HDMI DisplayPort |
| Głębokość opakowania | 184 mm |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 160 kHz |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Pokrycie Adobe RGB | 95% |
| Głębia kolorów | 6 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 102% |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | 3,5 - 21,5° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki Czeska Holenderski Hiszpański Chińska uproszczona Włoski SER Fiński Angielski Portugalski Francuska Polski Chińska tradycyjna Rosyjski Japońska koreańska |
| OSD | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak 13 cm |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Obracany | -30 - 30° |
| Standard VESA | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wejście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100% |