Producenci
Monitor AOC 27" 27E2QAE VGA HDMI DP głośniki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 445,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 201,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 37 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 5,11 cm |
| Waga (z podstawą) | 4,21 kg |
| Waga (bez podstawy) | 4,21 kg |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Stojak dołączony | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny Audio (3.5mm) HDMI DisplayPort |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,1 kg |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 470 mm |
| Długość kabla audio | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 85 kHz |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 75 Hz |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Typ matrycy | IPS |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Pokrycie Adobe RGB | 74% |
| Gęstość pikseli | 8159 ppi |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona Włoski Chińska tradycyjna Rosyjski Japońska koreańska Niemiecki Czeska Holenderski Francuska Polski Fiński Szwedzki Angielski Portugalski Hiszpański |
| OSD | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Standard VESA | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| HDMI | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A+ |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100% |
| Dane recyklingowe | |
| Tworzywa wtórne z recyklingu | 85% |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy