Producenci
Monitor AOC 27" 27P2C HDMI DP 4xUSB 3.1 USB-C głośniki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Przednia osłona | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Nie |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 369,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,87 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,1 mm |
| Wydajność | |
| Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync | 48 - 75 Hz |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,4 kg |
| Stojak dołączony | Tak |
| Przewody | DisplayPort HDMI Audio (3.5mm) |
| Długość kabla audio | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Wyświetlacz | |
| Częstotliwość skanowania w poziomie | HDMI 1.4/DP 1.2/USB C: 30 - 85 KHz (H), HDMI 1.4/DP 1.2/USB C: 48 - 75 Hz (V) |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Typ HD | Full HD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 85 kHz |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Gęstość pikseli | 81 ppi |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Pokrycie Adobe RGB | 73% |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 180° |
| Regulacja wysokości | 15 cm Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Oś obrotu | Tak |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki Francuska Polski Niemiecki Czeski Holenderski Hiszpański Chińska uproszczona Włoski Angielski Portugalski Fiński Chińska tradycyjna Rosyjski Japońska |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| OSD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pozostałe funkcje | |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100% |
| Dane recyklingowe | |
| Tworzywa wtórne z recyklingu | 85% |