Producenci
Monitor AOC 27" C27G2U/BK VGA 2xHDMI DP 4xUSB 3.0 głośniki - USZ OPAK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 31 W |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 612,4 mm |
| Głębokość produktu | 73,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 227,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,4 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 528,6 mm |
| Wysokość produktu | 367,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,6 kg |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync | 48 - 165 Hz |
| Dane opakowania | |
| Przewody | DisplayPort HDMI |
| Wysokość opakowania | 523 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,3 kg |
| Głębokość opakowania | 214 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 686 mm |
| Stojak dołączony | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Format obrazu | 4:3 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Typ HD | Full HD |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 768p 720p |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Krzywizna ekranu | 150 cm |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Częstotliwość skanowania w poziomie | D-SUB:30k-160kHz; HDMI1.4?DP1.2:30k-200kHz D-SUB:48-144Hz HDMI1.4?DP1.2:48-165Hz |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 120% |
| Pokrycie Adobe RGB | 89% |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Ergonomia | |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona Włoski Chińska tradycyjna Rosyjski Angielski Portugalski Francuska Polski Hiszpański Fiński SER Japońska koreańska Niemiecki Czeska Holenderski |
| Regulacja wysokości | 13 cm |
| Obracany | 30 - 30° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Standard VESA | Nie |
| OSD | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Zakres kąta nachylenia | 3,5 - 21,5° |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |