Producenci
Monitor AOC 27" PD27 2xHDMI 2xDP 2XUSB 3.1 4xUSBOut głośniki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | AGON |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Touch | Nie |
| Czas reakcji matrycy | 0.5 ms |
| Jasność matrycy | 550 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 2500 :1 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 240 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego | |
| Częstotliwość odchylania poziomego | |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort x 2 USB 3.1 x 2 USB Out x 4 Wejście mikrofonu Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -4° / +21,5° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 89% (Adobe RGB) 85% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 52.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 605,5 x (439,9~589,9) x 322 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | |
| Waga z podstawą (kg) | 8.90 |
| Informacje dodatkowe | Powersource: 100 - 240 V 50/60 Hz |