Producenci
Monitor Blackview 14" przenośny podwójny DCM6
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Pobór mocy | 4 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | A |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 4 kWh |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 20,5 mm |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 207 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:0 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Kąt widzenia | 178° |
| Gęstość pikseli | 157,35 ppi |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Ilość portów USB | 3 |
| HDMI | Tak |
| HDCP | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące