Producenci
Monitor Blackview 16" Table 9
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Aluminium ABS PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 368 mm |
| Głębokość produktu | 29,5 mm |
| Wysokość produktu | 237 mm |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | WUXGA |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Gęstość pikseli | 147,98 ppi |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 45% |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Multimedia | |
| Moc głośnika | 1 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB | 2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| HDMI | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Gwarancja 24 miesiące