Producenci
Monitor Blackview 23,8" Table 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 8 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 32,8 mm |
| Wysokość produktu | 327 mm |
| Szerokość produktu | 612 mm |
| Waga produktu | 1,91 kg |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A USB Type-C |
| Ilość portów USB | 4 |
| HDMI | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Zrównoważony rozwój | |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2565877 |
Gwarancja 24 miesiące