Producenci
Monitor Hikvision DS-D5024FN/EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 30 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,44 kg |
| Głębokość produktu | 227 mm |
| Wysokość produktu | 540 mm |
| Waga produktu | 3,43 kg |
| Szerokość opakowania | 609 mm |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Szerokość produktu | 418 mm |
| Głębokość opakowania | 109 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc głośnika | 4 W |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 14 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące