Producenci
Monitor Lenovo D27-40 27" 16:9 1920x1080 3000:1 Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 63,9 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 28 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 20 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,81 cm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 454,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,8 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614,1 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 374,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 45,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 614,1 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 209,5 mm |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Głębokość opakowania | 456 mm |
| Szerokość opakowania | 154 mm |
| Wysokość opakowania | 716 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | HDMI Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Typ matrycy | VA |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 72% |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Gęstość pikseli | 81 ppi |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 102,2% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Ergonomia | |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| HDMI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy