Producenci
Monitor Lenovo D27q-30 27" 16:9 2560x1440 3000:1 OTS Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 35 W |
| Pobór mocy | 28 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzne |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość ramki (dół) | 2,81 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 374,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 43,7 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 1,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 614,1 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,1 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 444,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,7 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 231,2 mm |
| Wydajność | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Szerokość opakowania | 717 mm |
| Wysokość opakowania | 453 mm |
| Głębokość opakowania | 179 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Stojak dołączony | Tak |
| Przewody | HDMI Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Ekran matowy | Tak |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 6 ms |
| Gęstość pikseli | 109 ppi |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Czas reakcji (ekstremalny) | 4 ms |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 14 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Paleta barw | 72% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ matrycy | VA |
| Typ HD | Quad HD |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy