Producenci
Monitor Lenovo D32-40 31,5" 16:9 1920x1080 3000:1 Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 26,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzne |
| Pobór mocy (max) | 46 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 714,1 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 426,2 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,4 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 50,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,4 kg |
| Waga (z podstawą) | 6,3 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 502,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 714,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 225,2 mm |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,9 kg |
| Wysokość opakowania | 528 mm |
| Głębokość opakowania | 151 mm |
| Szerokość opakowania | 830 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny HDMI |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Stojak dołączony | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,364 x 0,364 mm |
| Gęstość pikseli | 92,5 ppi |
| Ekran matowy | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,8 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Paleta barw | 99% |
| Typ matrycy | VA |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,3 cm |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy