Producenci
Monitor Lenovo D32u-40 31,5" 16:9 3840x2160 3000:1 Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven Black |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 34 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzne |
| Pobór mocy (max) | 60 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 714,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 225,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 502,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,3 kg |
| Szerokość ramki (dół) | 2,4 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 426,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 714,1 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 50,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,4 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,9 kg |
| Szerokość opakowania | 844 mm |
| Wysokość opakowania | 512 mm |
| Głębokość opakowania | 151 mm |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny HDMI |
| Stojak dołączony | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Wyświetlacz | |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,2 cm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 160 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 30 - 75 Hz |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar plamki | 0,181 x 0,181 mm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | VA |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,7 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Gęstość pikseli | 139,9 ppi |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Paleta barw | 72% |
| Ekran matowy | Tak |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ergonomia | |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Oś obrotu | Nie |
| Obrotowe | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy