Producenci
Monitor Lenovo G24-20 23.8" 16:9 1920x1080 1000:1 Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Nazwa koloru | Raven Black |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy (max) | 38 W |
| Pobór mocy | 25 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez podstawy) | 5,3 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 54 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,89 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 32,3 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 5,25 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 364,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 234,8 mm |
| Wydajność | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 780 mm |
| Głębokość opakowania | 159 mm |
| Wysokość opakowania | 464 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Stojak dołączony | Tak |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Przewody | Prąd przemienny DisplayPort |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 53,5 cm |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran antyrefleksyjny | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 31,3 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ergonomia | |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | 13 cm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |