Producenci
Monitor Lenovo G24e-20 23,8" 16:9 1920x1080 3000:1 Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 20 W |
| Pobór mocy (max) | 25 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 20 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,9 kg |
| Waga (bez podstawy) | 3,2 kg |
| Szerokość ramki (dół) | 2,14 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 184,7 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 408,6 mm |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Stojak dołączony | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,9 kg |
| Szerokość opakowania | 635 mm |
| Wysokość opakowania | 405 mm |
| Wyświetlacz | |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 1 ms |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Paleta barw | 95% |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m2 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar plamki | 0,0915 x 0,2745 mm |
| Typ HD | Full HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |