Producenci
Monitor Lenovo G27-20 27" FHD 1ms 400 nits 1000:1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Nazwa koloru | Raven Black |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 22 W |
| Pobór mocy (max) | 32 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość ramki (dół) | 2,07 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 4,8 cm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,94 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 36,7 cm |
| Waga (bez podstawy) | 3,68 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 61,2 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 260 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,4 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 392,8 mm |
| Wydajność | |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Stojak dołączony | Tak |
| Głębokość opakowania | 159 mm |
| Przewody | DisplayPort Prąd przemienny |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,25 kg |
| Szerokość opakowania | 868 mm |
| Wysokość opakowania | 478 mm |
| Wyświetlacz | |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Ekran antyrefleksyjny | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 3 ms |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m2 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 61,2 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 36,7 cm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | 13 cm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port DVI | Nie |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wejście audio | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |