Producenci
Monitor Lenovo G27-30 27" 16:9 1920x1080 3000:1 Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor nóżek | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Typ zasilacza | Wewnętrzne |
| Pobór mocy | 21 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy (max) | 52 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość ramki (dół) | 2,4 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 37 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,8 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 45 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 614,1 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,9 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 239,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 394,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614,1 mm |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 422 mm |
| Szerokość opakowania | 703 mm |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Stojak dołączony | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny DisplayPort |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Paleta barw | 90% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 59,7 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Typ matrycy | VA |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 81,72 ppi |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 33,6 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 1 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m2 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Ergonomia | |
| Regulacja wysokości | 13,5 cm Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |