Producenci
Monitor Lenovo G27c-10 27" 1920x1080 4 ms 16:9 3000:1 HDMI, DP Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 90 - 264 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47/63 Hz |
| Pobór mocy | 33 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,9 mm |
| Waga produktu | 6,1 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 390,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 234,8 mm |
| Wydajność | |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 472 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Szerokość opakowania | 724 mm |
| Przewody | Prąd przemienny HDMI |
| Stojak dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m2 |
| Długość przekątnej ekranu | 27" |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ ekranu | VA |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Czas reakcji (ekstremalny) | 4 ms |
| Paleta barw | 72% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Kolory wyświetlacza | 1,67 biliona kolorów |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Liczba języków OSD | 8 |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| OSD | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście audio | Tak |
| HDMI | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Maksymalne zużycie mocy | 27 W |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |