Producenci
Monitor Lenovo G32qc-10 31.5" 4 ms 16:9 144 Hz 3000:1 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 25 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 90 - 264 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 34 W |
| Pobór mocy (max) | 41 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez podstawy) | 7,7 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 464,2 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 3,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 708,5 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,79 cm |
| Szerokość ramki (bok) | 3,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 259,9 mm |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,6 kg |
| Wysokość opakowania | 517 mm |
| Szerokość opakowania | 1012 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | HDMI Prąd przemienny |
| Stojak dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Typ matrycy | VA |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m2 |
| Paleta barw | 72% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Quad HD |
| Czas reakcji (ekstremalny) | 4 ms |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Liczba języków OSD | 8 |
| OSD | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Porty i interfejsy | |
| HDMI | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Port DVI | Nie |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |