Producenci
Monitor Lenovo G32qc-30 31,5" 16:9 2560x1440 3500:1 Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven Black |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 70 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór mocy | 35 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 60 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 709,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 278,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 593,3 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,44 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 8,81 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 1 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6,2 kg |
| Waga (z podstawą) | 8,3 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 426,2 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 1 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 71 cm |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,1 kg |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 530 mm |
| Głębokość opakowania | 940 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Stojak dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,272 x 0,272 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m2 |
| Typ matrycy | VA |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3500:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,2 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,7 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 99% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | 13,5 cm Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 8528521000 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy