Producenci
Monitor Lenovo L24e-30 23.8" 1920x1080 4 ms 3000:1 Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 17,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 23,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 165 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,24 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 2,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 32,7 cm |
| Waga (bez podstawy) | 3,82 kg |
| Waga (z podstawą) | 3,08 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 2,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 4,55 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 54 cm |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 415 mm |
| Wysokość opakowania | 124 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,42 kg |
| Głębokość opakowania | 624 mm |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Typ matrycy | VA |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |