Producenci
Monitor Lenovo L24q-35 23.8" 16:9 2560x1440 1000:1 Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor nóżek | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 32 W |
| Pobór mocy | 22 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47/63 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 3,9 kg |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,4 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 32,6 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 4,4 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,14 cm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 423,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 164,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 54 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,8 mm |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość opakowania | 122 mm |
| Szerokość opakowania | 639 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Stojak dołączony | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Przewody | Prąd przemienny HDMI |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Rozmiar plamki | 0,2058 x 0,2058 mm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Gęstość pikseli | 123 ppi |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Quad HD |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m2 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ergonomia | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |