Producenci
Monitor Lenovo L25e-40 24,5" 16:9 1920x1080 3000:1 Cloud Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor nóżek | Szary |
| Przednia osłona | Szary |
| Nazwa koloru | Cloud Grey |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzne |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór mocy | 17,5 W |
| Pobór mocy (max) | 24 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 441,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 183 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 557,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 55,7 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,2 cm |
| Waga (z podstawą) | 4 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 334,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 46,5 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,2 kg |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Szerokość opakowania | 648 mm |
| Wysokość opakowania | 414 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,4 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | HDMI Zasilanie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Stojak dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ matrycy | VA |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,283 x 0,28 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Typ HD | Full HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 54,4 cm |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 250 cd/m2 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 30,3 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Gęstość pikseli | 90 ppi |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 99% |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Multimedia | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście audio | Tak |
| HDMI | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |