Producenci
Monitor Lenovo L27i-30 27" 16:9 1920x1080 4 ms 1000:1 Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 18 W |
| Pobór mocy (max) | 24 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 475,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 175 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 36,8 cm |
| Szerokość ramki (bok) | 2,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,41 kg |
| Szerokość ramki (góra) | 2,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 4,32 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,24 cm |
| Waga (bez podstawy) | 3,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 61,2 cm |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 710 mm |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,23 kg |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny HDMI |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Stojak dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 33,6 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 59,8 cm |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ergonomia | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Standard VESA | Tak |
| Opcja regulacji wysokości | Nie |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Nie |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Nie |