Producenci
Notebook Dell G15 5511 15,6"FHD360Hz/ i7-11800H/16GB/SSD1TB/RTX3060/W10/Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Typ procesora | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-11800H Processor (24M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 16 |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 3060 6GB |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port LAN | LAN 2,5 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort | DisplayPort x1 |
| Porty USB | 4x : 3x 3.1 + 1x 3.1 Typu C/Thunderbolt™ 3 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 272 x 357 x 21 |
| Waga (kg) | 2.810 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 1y NBD + 1y CAR klient końcowy (osoba fizyczna) |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Max. częstotliwość odświeżania: 360 Hz Gwarancja: 1 rok dla firm + dodatkowy rok dla klientów końcowych |