Producenci
Notebook Dell G15 5520 15.6"FHD/i7-12700H/16GB/SSD1TB/RTX3060-6GB/W11 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | G Series |
| Typ procesora | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-12700H Processor (24M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 14 / 20 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej | Intel® HM570 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 4800MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 3060 6GB |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port LAN | LAN 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 3x 3.0 + 1x Typu C/Thunderbolt™ 3 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa | 1,0 MPix |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 6 cell battery |
| Pojemność baterii | 7164 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 272 x 357 x 26,9 |
| Waga (kg) | 2.520 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 1y NBD + 1y CAR klient końcowy (osoba fizyczna) |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz sieciowy |
| Informacje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania ekranu: 165 Hz Jasność matrycy: 300 nit Kolor podświetlenia klawiatury: biały |