Producenci
Notebook Dell Inspiron 3525 15,6"FHD/Ryzen 5 5625U/8GB/SSD512GB/AMD Radeon/W11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Model procesora | 5625U |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,34 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 358,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 304 m |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8821CE |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Paleta barw | 45% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 600:1 |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ matrycy | WVA |
| Gęstość pikseli | 141 ppi |
| Ekran matowy | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze baryłkowe adaptera zasilania | 4.5 mm |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 4 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy