Producenci
Notebook Dell Inspiron 3525 15,6"FHD/Ryzen 7 5825U/16GB/SSD512GB/AMD Radeon/W11 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Typ procesora | AMD Ryzen 7 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 7 5825U (2.00/4.50GHz; 8 rdzeni/16 wątków; 15W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 16 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Intel High Definition Audio |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Nie |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ac |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | 1,0 MPix |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii | 3600 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 236 x 359 x 21,1 |
| Waga (kg) | 1.680 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 1y NBD + 1y CAR klient końcowy (osoba fizyczna) |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz sieciow |
| Informacje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz |