Producenci
Notebook Dell Inspiron 3535 15,6"FHD Touch/Ryzen 5 7530U/8GB/SSD512GB/Radeon/W11 Silver 3Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Cache procesora | 4 MB |
| Taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | 7520U |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 610M |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 1 |
| Konstrukcja | |
| Model laptopa | Inspiron 3535 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,34 A |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 358,5 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| MIMO | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 1x1 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 433 Mbit/s |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8821CE |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Audio | |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Producent głośników | Waves |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC SD SDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ pamięci SSD | QLC |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Złącze baryłkowe adaptera zasilania | 4.5 mm |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 11,25 V |
| Waga baterii/akumulatora | 176 g |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Pojemność baterii | 41 Wh |
| Czas ładowania | 4 h |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy