Producenci
Notebook Dell Inspiron 5310 13,3" i5-11320H/16GB/SSD512GB/IrisXe/W11 Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-11320H Processor (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 13.30 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 2560 x 1440 (QHD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Anti-Glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 4267MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC3204 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort | DisplayPort x1 |
| Porty USB | 3x : 1x 3.0 + 2x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 210 x 300 x 1.6 |
| Waga (kg) | 1.280 |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 1y NBD + 1y CAR klient końcowy (osoba fizyczna) |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: 2y NBD Jasność matrycy: 300 cd/m2 |