Producenci
Notebook Dell Inspiron 5406 14" 2in1/FHD/Touch/i3-1115G4/4GB/SSD256GB/UHD/W10S Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | Intel Core i3 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor (6M Cache, up to 4.10 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 2 / 4 |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 S |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.1 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wejście mikrofonu Wyjście słuchawkowe |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Czytnik kart | 3 w 1 (SD, SDHC, SDXC) |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 222,9 x 324,3 x 18,9 |
| Waga (kg) | 1.720 |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 1y NBD + 1y CAR klient końcowy (osoba fizyczna) |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz + przewód |
| Informacje dodatkowe |