Producenci
Notebook Dell Inspiron 5406 14" 2in1/FHD/Touch/i5-1135G7/8GB/SSD256GB/IrisXE/10 Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Convertible / 2 w 1 |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1135G7 Processor (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Błyszcząca (Glare) |
| Touch | Tak |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa | 1,0 MPix |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii | 3378 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 223 x 324 x 18,9 |
| Waga (kg) | 1.720 |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 1y NBD + 1y CAR klient końcowy (osoba fizyczna) |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz |
| Informacje dodatkowe | Szyfrowanie TPM Możliwość zabezpieczenia linką (port Noble Wedge) Aluminiowe wnętrze laptopa Aluminiowa pokrywa matrycy |