Producenci
Notebook Dell Inspiron 5410 14" FHD Touch/ i5-1155G7/8GB/SSD512GB/Iris Xe/11Pr Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1155G7 Processor (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Anti-Glare) |
| Touch | Tak |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | 4 cell |
| Pojemność baterii | 54.0 Wh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 213 x 321 x 17,9 |
| Waga (kg) | 1.440 |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 1y NBD +1y CAR |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Szyfrowanie TPM Noble lock |