Producenci
Notebook Dell Inspiron 5620 16" FHD+/ i7-1255U/16GB/SSD1TB/Iris Xe/W11Pr Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-1255U Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Anti-Glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Wbudowane Audio | Intel High Definition Audio |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Nie |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | 2,1 Mpix |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 252 x 357 x 18,3 |
| Waga (kg) | 1.870 |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | Gwarancja 24 m-ce NBD |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Gniazdo blokady bezpieczeństwa:Noble lock Szyfrowanie TPM |