Producenci
Notebook Dell Inspiron 5625 16"FHD+/Ryzen 5 5625U/8GB/SSD512GB/AMD Radeon/W11 Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | AMD Ryzen 5 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 5625U 2,3 GHz (2.3GHz/4.3GHz; 6 rdzeni/12 wątków) |
| Ilość rdzeni / wątków | 6 / 12 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowane 2 mikrofony |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Pojemność baterii | 3600 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 252 x 357 x 18 |
| Waga (kg) | 2.000 |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 1y NBD + 1y CAR klient końcowy (osoba fizyczna) |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz sieciowy |
| Informacje dodatkowe | 2Y NBD; Ma czytnik linii papilarnych |