Producenci
Notebook Dell Inspiron 7306 13,3"FHD touch/i5-1135G7/8GB/SSD512GB/IrisXe/W10 Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Convertible / 2 w 1 |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1135G7 Processor (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 13.30 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Błyszcząca (Glare) |
| Touch | Tak |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 2400MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Intel High Definition Audio |
| Zamontowany dysk | SSD |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 2x : 1x 3.0 + 1x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Mikrofon Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 198 x 306 x 16 |
| Waga (kg) | 1.300 |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 1y NBD + 1y CAR klient końcowy (osoba fizyczna) |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz sieciowy |
| Informacje dodatkowe | Obsługa rysika |