Producenci
Notebook Dell Inspiron 7610 16"3K/i5-11400H/8GB/SSD512GB/UHD/10PR Dark blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-11400H Processor (12M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 6 / 12 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 3072 x 1920 pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 248 x 355 x 19 |
| Waga (kg) | 2.150 |
| Kolor obudowy | Ciemnoniebieski (Dark blue) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 2y NBD |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Częstotliwość: 60Hz |