Producenci
Notebook Dell Inspiron 7620 16"3K/i7-12700H/16GB/SSD1TB/RTX3060-6GB/11PR Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| Typ procesora | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-12700H Processor (24M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 14 / 20 |
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 3072 x 1920 pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5-4800 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 3060 6GB |
| Wbudowane Audio | Waves MaxxAudio |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port LAN | Brak |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C/Thunderbolt™ 4 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa | 2,1 Mpix |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 252 x 357 x 19 |
| Waga (kg) | 2.050 |
| Kolor obudowy | Zielony (Green) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz sieciowy 130W |
| Informacje dodatkowe | Jasność matrycy: 300 cd/m2 Kolor podświetlenia klawiatury: biały Szyfrowanie TPM Kamera z wbudowaną zaślepką Aluminiowa pokrywa matrycy i obudowa |